ShowBiz – Page 2 – Origjinale

ShowBiz

Damiano zbulon edhe një tjetër skandal të Big Brother: Mbylleni at dreq show se u bëtë gaz i botës (Foto)

Disa orë më herët zbuloi një skandal se disa nga banorët e Big Brother Albania janë njohur më herët, edhe pse kjo gjë nuk duhej të ndodhte. Ndërsa sonte, Damiano zbuloi një tjetër skandal të këtij realityshou. Përmes disa fotografive të hedhura në rrjetet sociale, ai tregoi për vajzën që …

Lexo më tepër »

Ja pse Nora Istrefi e ka gjoksin më të bukur në estradë (Foto)

Ja pse Nora Istrefi e ka gjoksin më të bukur në estradë (Foto) ////////////////////////////////////////////////////////////// Nora Istrefi, është njëra prej këngëtarëve që vazhdon të jetë më e kërkuara në tregun tonë Nora Istrefi pas lindjes së të bijës është rikthyer edhe më fuqishëm dhe me linja trupore që lënë pa fjalë. …

Lexo më tepër »

SUPERSKANDAL, Damiano “hedh në erë” produksionin e “Big Brother” me këtë publikim: Le të më hedhin në gjyq!(VIDEO)

Damiano ‘hedh në erë” produksionin e “Big Brother” me publikimin e bërë në llogarinë e tij personale në ‘facebook’ vetëm pak minuta më parë. Damiano ka publikuar një foto të banorëve të “Big Brother” duke drekuar sëbashku para se të futeshin brenda shtëpisë. Në foto janë Musa, Olsi, Fjorentina, Armela. …

Lexo më tepër »
error: