ShowBiz – Page 20 – Origjinale

ShowBiz

Vogëlushi shqiptar shpallet fëmija më i bukur në botë (Foto)

Flamuri shqiptar është valëvitur fort në skenën e Antalyas në Turqi, ndërsa 13 vjecari nga Çorovoda Lukas Shehu është kurrorëzuar si më i bukuri i botës. Konkurentët nga Shqipëria të përzgjedhur nga Drejtorja Nacionale për vendin tonë Albana Çakshiri njëherësh organizatore e shumë spektakleve për fëmijë dhe të rritur, kanë …

Lexo më tepër »

Kjo është manekinia me ngjyrën më të ngrohtë të lëkurës dhe është jashtëzakonisht e bukur (Foto)

Gjashtëmbëdhjetëvjeçarja Lola Chuil, me prejardhje afrikane, ka ndryshuar përgjithmonë industrinë e modës. Duke depërtuar në këtë botë të modës, është bërë manekinia me ngjyrën më të errët të lëkurës, transmeton Telegrafi. Buzët e plota natyrale, hundë të ngritur, sy të pazakonshëm të gjelbër, flokë të zezë, por edhe pothuajse njësoj …

Lexo më tepër »
error: