ShowBiz – Page 3 – Origjinale

ShowBiz

Super filmi i ri i Van Damme në rolin e shqiptarit, kërkon të marrë hak kundër serbëve për vrasjen e babait (Video)

Kill ’em all” është filmi i cili flet për historinë e një shqiptari. Van Damme në rolin e një shqiptari me emrin (Filip) babai i të cilit ishte një aktivist politik dhe gazetar në kohën e ish-Jugosllavisë. I ati i tij u vra nga serbët pas shpërbërjes së ish-Jugosllavisë në …

Lexo më tepër »

Kastro Zizo: ‘Po të mos ishte e martuar do ta gjuaja këtë këngëtare, është shumë seksi!(Foto)

Kastro Zizo është ndër të paktët personazhe të showbizz-it që flet pa dorashka dhe nuk e ka fare problem të thotë atë që mendon. ////////////////////////////////////////////////////////////// Këngëtari, tashmë edhe moderator, ishte i ftuar në një nga eventet e organizuara në kryeqytet, ku dhe iu përgjigj disa pyetjeve nga mikrofoni i “Thumb”. …

Lexo më tepër »

Pasi e bëri pjesë të klipit, këngëtari i huaj nuk i ndahet shqiptares, ja çfarë i shpreh

Këngën e fundit këngëtari me famë botërore, Jonas Blue, e ka realizur në Shqipëri, më saktë në zonën e jugut të vendit. Por në videoklip shihen edhe dy shqiptarët, modelja Oriola Marashi dhe biznesmeni Oni Hysenbelliu, ç’ka e ka bërë këngën edhe më përfshirëse për Shqipërinë. Në më pak se …

Lexo më tepër »
error: