Ballina / ShowBiz (faqe 30)

ShowBiz

Geti – Noizy: Mbretërit e rep skenës shqiptare me perandoritë e tyre të luksit dhe pasioni që kanë për veturat luksoze (Foto/Video)

Tregu i muzikës është zgjeruar shumë në vitet e fundit, posaçërisht ai i zhanreve rep dhe hip-hop. Kur flasim për këto dy rryma në vendin tonë, natyrisht se mendja na shkon së pari te dy nga grupet më të mëdha, BabaStars dhe OTR. Të parët të drejtuar nga Getoar Selimi (GhettoGeasy), …

Lexo më tepër »

‘Përleshje’ n’Kosovë Show, mes kengetarit shqiptar dhe një personi tjetër, ‘ndërpritet’ emisioni (Video)

I ftuar i kësaj jave n’Kosovë Show ishte këngëtari Duli, njofton Gazeta NewBorn Duli në këtë emision këndoi disa këngë popullore dhe tallava. Por, gjatë emisionit Shpetim Desku kishte përgatitur një kamerë të fshehtë për mysafirin, nga minuta 28:00. Sipas skenarit, një person pretendonte se Duli kishte pranuar një paradhënie …

Lexo më tepër »

Digjet makina dhe studio e Flori Mumajesit, policia: Zjarri i qëllimshëm! (video)

Këto janë pamjet nga flakët e zjarrit që kanë përfshirë një godinë 3-katëshe në rrugën “Ymer Kurti” që ndodhet pranë sheshit “Wilson” në Tiranë. Nga burimet në vendngjarje, mësohet se nga flakët e zjarrit është përfshirë studio diskografike e këngëtarit të njohur Flori Mumajesi dhe një parking makinash. Edhe makina …

Lexo më tepër »
error: