Ballina / ShowBiz (faqe 4)

ShowBiz

Nuk ndalen mediat italiane vazhdojnë të flasin për “Berlusconin” e Getit, ja cfarë thonë (Video)

Pas shkrimit të mëhershëm sot është gazeta prestigjioze “La Republica” e cila ka bërë një video-lajm për këngët e Ghettto Geasy, “Berlusconi” Luks, pushtet dhe para, kjo është domëthënia e këngës që këndohet nga “baba” apo “bosi” që është Berlusconi që i këndon artisti. Repoeri i gjeneratës së vitit 1982, …

Lexo më tepër »

Shpërthen Xhihani i “Fate të Kryqëzuara”: Gylseren vajzë e lehtë, po thashë të vërtetën për të do të tundet dheu (FOTO

Marrëdhënia e tensionuar në jetën reale midis dy protagonistëve të serialit “Fate të Kryqëzuara” është edhe arsyeja e vërtetë e largimit të Gylseren. Tashmë dihet se roli i saj përfundon me skenën ku ajo mbetet e vrarë. Skenaristit iu desh që në episodin e 50-të të sajonte vdekjen e saj. …

Lexo më tepër »
error: