ShowBiz

VIP-at e Bllokut fëlliqin keq Xhesika Ndojën/Asaj i sëmuret mamaja, fansat e “masakrojnë” (Foto)

Këngëtares shqiptare Xhesika Ndoja sëfundmi i është sëmurur e ëma, e cila është shtruar në spital. Një foto nga shtrati i spitalit me njeriun e saj të dashur këngëtarja e ka publikuar në rrjetet sociale. Nga ana tjetër kanë qenë komentuesit ata që e kanë masakruar me komente negative, ku …

Lexo më tepër »

“Karma” e Florit ndërkombëtarizohet, shihni se si kërcejnë të huajt nën ritmet e saj [VIDEO]

Mund t’i themi pa frikë se është “Despacito” shqiptare, me ritme tipike verore dhe na është kthyer në melodinë e mëngjesit dhe mbrëmjes. Pasi u rëndit nga platforma muzikore Vevo në listën e këngëve latine, “Karma” nga Flor Mumajesi, Bruno, Klajdi dhe Dj Vicky tashmë është e preferuar edhe për …

Lexo më tepër »

Sikur të mos mjaftonin 3.2 miliardë klikimet, ja çfarë i ndodhi tani Luis Fonsi-t të ‘Despacito’

‘Despacito’ kënga e Luis Fonsi dhe Daddy Yankee u kthye në një hit absolut pas thyerjes së çdo rekordi duke mbizotëruar listat e ‘Billboard’, klikimet në ‘YouTube’ brenda një kohe të caktuar ku aktualisht numëron mbi 3.2 miliardë të tilla etj. Ajo është mjaft e dëgjuar edhe në vendin tonë …

Lexo më tepër »