ShowBiz – Page 96 – Origjinale

ShowBiz

Plagosi me thikë 3 persona për parkimin, pranga ish-banorit të Big Brother Albania

Arrestohet ish-banori i Big Brother Albania 4. Bëhet fjalë për Hënes Dalipaj, 30 vjeç. Mësohet se dje në qytetin e Vlorës u plagosën me thikë tre punonjës të kompanisë private të parkingjeve “Tispark”, pas konfliktit me dy qytetarë që kishin parkuar makinën në bulevard. Burime policore pohuan se ish-banori i …

Lexo më tepër »

Albërie Hadërgjonaj na fton të shohim videoklipin “hot” të vajzës së saj

Pak javë më parë, Anxhelina Hadërgjonaj, e cila prej vitesh tashmë është shpërngulur në Amerikë, na ka ngacmuar me disa postime ku shfaqet mjaft sensuale dhe kjo nuk ishte pa qëllim pasi këngëtarja është pjesë e videoklipit të Webbztalnc, “KDB (Kisses Down Below)”. Kënga është publikuar në Youtube dhe Anxhelina …

Lexo më tepër »

Ju kujtohen aktoret e serialit “Pasionet e Fshehta” ja si duken tani (Foto)

“Pasionet e Fshehta” ishte një nga serialet më të ndjekura tek shqiptarët Seriali “Pasionet e fshehta” tregon për historinë e tre vëllezërve të varfër por të bukur që ‘vjedhin’ zemrat e tre bukurosheve të pasura të familjes Elizondo, por që përballen me shumë sfida deri në bashkimin përfundimtar të tyre, …

Lexo më tepër »