ShowBiz – Page 96 – Origjinale

ShowBiz

Ja çfarë i ndodhi Leonora Jakupit gjatë koncertit në Skenderaj (Foto)

Këngëtarja Leonora Jakupi, sot ka mbajtur një koncert në vendlindjen e saj në Drenicë.Koncerti i cili është mbajtur sot në Skenderaj, ka pasur karakter humanitar dhe në të përveç Leonora Jakupit kënduar edhe disa emra të tjerë të njohur.Por derisa Leonora ishte në skenë, është ndërprerë energjia elektirke, kjo ka …

Lexo më tepër »
error: