Sport – Origjinale

Sport

Veprimi për ‘Oscar’ i Hamdi Salihit, ja mer kartonin Jorgjit e ja gris ndër sy!(video)

Një moment i pazakontë ka ndodhur gjatë ndeshjes Kukësi Skënderbeu që u mbyll 2-0 me fitoren e vendasve të cilët fituan edhe kampionatin.Në minutën e 56 të ndeshjes, Latifi pengohet në zonë nga Shameti dhe Jorgji nuk jep penallti, biles nxjerr të verdhë për simulim ndaj mesfushorit të korçarëve.Kjo ishte …

Lexo më tepër »
error: