Sport – Page 10 – Origjinale

Sport

Granit Xhaka ne telashe me policine, ja per cfare po akuzohet futbollishti shqiptar!

Problemet për Granit Xhakën nuk kanë të ndalur. Ai tashmë po akuzohet nga policia për abuzime racore drejt një punonjëse në aeroportin Heathrow. “The Independent” shkruan që Xhaka është vënë në masa disiplinore edhe nga trajneri Arsene Wenger pas kartonit të kuq, përcjellë “lajmi.net”. Xhaka ka abuzuar në drejtim të …

Lexo më tepër »

Ekskluzive: Kopja shqiptare e Ibras flet për ndodhinë interesante që i ngjau me sigurimin në Old Trafford, interesimin e mediave dhe idhullin e tij (Foto)

Ahmet Murina duke pritur takimin mes Man Utd dhe Liverpoolit në shkallët e Old Traffordit. Në një intervistë për Telegrafin i riu shqiptar foli për aventurën e tij në qytetin e Mançesterit, gjërat që i kishin ndodhur në Old Trafford, në rrugë me qytetarët dhe tifozët, interesimin e mediave, por …

Lexo më tepër »
error: