Sport – Page 2 – Origjinale

Sport

Shok skuadre, por jo edhe kur luajnë kombëtaret! Dzeko kap për fyti Manolasin (Video)

Rezultati i ndeshjes në kuadër të grupit H ra në plan të dytë pas incidenteve që ndodhën pas përfundimit të takimit. Bosnja-Hercegovina dhe Greqia barazuan pa gola në ndeshje mjaft të tensionuar gjatë edhe pas takimit. E gjitha filloi me intonimin e himnit grek, ku tifozët vendas boshnjak fishkëllyen ndërsa …

Lexo më tepër »
error: