Sport – Page 3 – Origjinale

Sport

Sa kushtojnë biletat e ndeshjes së Superkupës së Evropës mes Realit dhe Unitedit?

Real Madrid është kampion i Ligës së Kampionëve pas triumfit kundër Juventusit me rezultat 4-1.Manchester United ka fituar trofeun e Ligës së Evropës pas fitores me rezultat 2-0 ndaj Ajaxit.Kjo ka bërë që takimi i Superkupës së Evropës të zhvillohet mes këtyre dy ekipeve, transmeton Telegrafi.Ndeshja do të zhvillohet më …

Lexo më tepër »

Imazhe lamtumirëse? Ylli i Realit nuk feston me skuadrën në zhveshtore, largohet para kohe (Video)

Të gjithë u befasuan me vendimin e Zinedine Zidanes i cili kishte vendosur të mos përfshijë James Rodriguezin në listën e lojtarëve për ndeshjen ndaj Juventusit. Kjo është një tregues që kolumbiani do të largohet nga Los Blancos gjatë verës. Ashtu siç është tregues edhe injorimi që lojtari ia bëri …

Lexo më tepër »

Basha uron 1 Qershorin, por vajza e tij nxjerr sekretin nga shtëpia (FOTO)

Kryetari i opozitës Lulëzim Basha ka zgjedhur të urojë gjithë fëmijët me një postim shumë të veçantë. Krah tij i qëndron vajza e vogël Viktoria. ‘Bashkë me vajzën time, Viktoria ju urojmë gjithë fëmijëve të Shqipërisë ‘Gëzuar 1 qershorin’.’-mbishkruan Basha në foton e postuar në rrjetet sociale. Kjo fotografi ka …

Lexo më tepër »
error: