Sport

Pas largimit nga Shqipëria, zbulohet diçka që kurrë nuk e keni ditur për De Biasin

Gianni De Biasi do të mbetet për shumë kohë pjesë e historisë së futbollit shqiptarë, në sajë të punës dhe rezultateve të arritura në rreth 5 vite e gjysmë që drejtoi përfaqësuesen kuqezi. – See more at: http://lajmi.net/pas-largimit-nga-shqiperia-zbulohet-dicka-qe-kurre-nuk-e-keni-ditur-per-de-biasin-foto/#sthash.NnR2fHyP.dpuf Por e gjithë puna e tij në këtë periudhë ka pasur edhe …

Lexo më tepër »