Teknologji

Ky furgon mund t’i rezistoj plumbave dhe shpërthimit të bombës, ajo çfarë fshihet brenda tij do t’ju lë gojëhapur (Video)

Kompania Lexani Motorcars, ka prezantuar furgonin që i reziston rafalëve të plumbave dhe që posedon tualet të lartë në ar.Lexani Motorcars është një kompani nga Kalifornia, kurse furgoni i tyre “Ambasador” është një Mercedes i modifikuar i tipit “Sprinter”, transmeton Telegrafi.Përveç tualetit të larë në ar, në këtë furgon janë …

Lexo më tepër »