Video – Origjinale

Video

Gazetarja nxjerr videon kur Donald Trump e ngacmon, shikoni reagimin (VIDEO)

Presidenti Donald Trump i bëri me shenjë të afrohej drejt tij korrespondentes së RTE-së, së Uashingtonit, Caitriona Perry, teksa bisedonte në telefon të martën me kryeministrin e ri të Irlandës, zyrtari i parë homoseksual që mban kete pozicion, Leo Varadkar “Ne kemi gjithë këtë gazetare të bukur irlandeze këtu,” tha …

Lexo më tepër »

Femra, jeni duke u veshur “gabimisht” – ja disa këshilla si të visheni bukur gjithmonë

Femra, jeni duke u veshur “gabimisht” – ja disa këshilla si të visheni bukur gjithmonë Dukja dhe rrobat kanë rëndësi të madhe, sidomos për femrat.Gratë, i kushtojnë rëndësi të madhe dukjes së tyre dhe rrobave që veshin, por shumë mendojnë se vetëm rrobat e shtrenjta mund të duken bukur.Kjo nuk …

Lexo më tepër »

Po bënte pompa në palestër pëson sulm në zemër dhe mbetet i vdekur në vend, kamerat e sigurisë filmojnë momentin rrëqethës (Video, +18)

Një djalë i ri i cili në dukje të parë dukej mjaft i shëndetshëm, ka mbetur i vdekur në palestër derisa po bënte pompa.Kamerat e sigurisë të instaluara brenda palestrës kanë filmuar momentin rrëqethës, kur Ajinkya Lolge po bënte pompa në tokë derisa dy shokët e tij po e shikonin, …

Lexo më tepër »

Lajmi i fundit/ Eksponentë të PS-së dhunojnë barbarisht komisionerin e LSI-së në Tiranë (VIDEO)

Lajmi i fundit/ Eksponentë të PS-së dhunojnë barbarisht komisioneri i LSI-së në Tiranë (VIDEO) Kur kanë mbetur vetëm pak orë për nisjen e votimeve një ngjarje e pa precedentë ka ndodhur në Tiranë. Një komisioner i LSI është rrahur në mënyrë barbare nga mbështetës të Partisë Socialiste. Ngjarja ka ndodhur …

Lexo më tepër »
error: