Video – Page 10 – Origjinale

Video

Facebook hap 3 mijë vende pune, mësoni për çfarë dhe a mund të punësoheni (Video)

Përmes një transmetimi të drejtpërdrejtë, krijuesi i Facebook-ut, Mark Zuckerberg, njoftoi sot se do të punësojë 3000 punonjës shtesë gjatë vitit të ardhshëm për të monitoruar përmbajtjen dhe përpunimin e video-ve të dhunshme.“Gjatë javëve të fundit, ne kemi parë njerëz që lëndojnë veten dhe të tjerët në Facebook, të postuara …

Lexo më tepër »

Kampioni Anthony Joshua prezanton Range Roverin e ri, nuk do ta besoni çmimin e tij(Video)

Të shtunën që shkoi në spektaklin e boksit në Wembley, Anthony Joshua e mposhti Wladimir Klitschskon për të fituar titujt e peshave të rënda IBF, WBA dhe IBO.Dëshmitarë të këtij triumfi ishin 90.000 mijë të pranishëm në stadium dhe miliona të tjerë e shikuan përmes ekraneve televizive.Nga kjo fitore, ai …

Lexo më tepër »

Pamje që ju rrënqethin: Kamerat e sigurisë filmojnë diçka të pa zakontë (Video)

Në qytetin Rosario në pjesë verilindore të Argjentinës, është filmuar një aktivitet paranormal nga kamerat e sigurisë. Pamjet rrëqethëse shfaqin shtratin me rrota brenda spitalit, që papritmas fillon të lëvizë. Në një moment ajo filloi të lëvizë aq shumë sa rrokulliset. Nëse shikoni pemët në anën e djathtë të videos, …

Lexo më tepër »

Ky djalosh këndoi për vëllaun e tij të vdekur, reagimi i publikut do ju lë pa fjalë…(Video)

Juria e X-Factor,gjithmone ka pasur lloje të ndryshme të performancave.Në mesin e atyre që kanë mahnitur jurinë, ka pasur edhe të atilla performanca prej të cilave juria është shkrirë së qeshuri Në performancat vetëm para jurisë, për t’u zgjedhur në hapat më tutje, pra që të dalin para një publiku …

Lexo më tepër »
error: