Video

Shfaqet videoja e momentit të tmerrshëm kur ndodhi tërmeti prej 5 shkallëve në Ohër!(video)

Tërmeti me intensitet prej 5 shkallëve sipas shkallës së Rihterit që e dridhi Ohrin dje në orën 13:19. Me mijëra qytetarë dhe turistë qëndrojnë nëpër rrugë, në shëtitoren e qytetit ose në oborret e tyre, për shkak se frikësohen se përsëri mund të ketë tërmet, njofton Portalb.mk.Gjatë dy javëve të …

Lexo më tepër »

Personi që u alivanos në Gjilan dhe nuk u ndihmua nga askush, ka vdekur! (Video+18)

Një person është gjetur i vdekur në orët e paradites të së shtunës në rrugën Gjilan-Ferizaj. I ndjeri rreth 63 vjeçar sipas policisë kishte probleme shëndetësore me zemër dhe vdekja e tij ka qenë e natyrshme.Rastin e ka konfirmuar Policia Rajonale e Gjilanit për lajmi.net. Ismet Hashani zëdhënës i policisë …

Lexo më tepër »

Jo, nuk është shaka: Dybala shënon gol nga gjuajtja e lirë edhe kundër kësaj barrikade (Video)

Duket e pabesueshme, por Paulo Dybala shënon gol edhe kundër kësaj barrikade. Madje përveç lojtarit e portierit, në portë shkuan edhe tifozë, në një ndeshje në Argjentinë, ku lojtari i Juves po i kalon pushimet. Pavarësisht një numri të madh në portë, Dybala shënoi supergol, raporton AS, transmeton Gazeta Express …

Lexo më tepër »

Adoleshentja filmon vdekjen e vet, derisa po voziste e dehur veturën me shpejtësi të madhe (VIDEO, +18)

Një adoleshente, e cila së bashku me një shoqen e saj po lëviznin me makinë me shpejtësi të madhe nën ndikim të alkoolit, ka filmuar dhe transmetuar ‘live’ në “Instagram” momentin kur përplasen dhe përfundojnë të vdekura. Sofia Magerko 16-vjeçe dhe Dasha Medvedeva 24, ishin brenda makinës së tipit BMW …

Lexo më tepër »