Video – Page 2 – Origjinale

Video

Prezantuesja e motit nuk përmbahet, ja çfarë bën gjatë transmetimit live (VIDEO)

Prezantuesja e motit është gjetur në një situatë të pakëndshme, derisa fliste për motin në transmetim të drejtpërdrejt.Gazetarja e BBC, Louise Lear, nuk mund të ndalej së qeshuri edhe pse ishte në transmetim të drejtpërdrejt, transmeton Telegrafi.Një video e postuar në internet, shihet 48-vjeçarja duke qeshur vazhdimisht derisa po raportonte …

Lexo më tepër »

Tentoi t’i bënte përshtypje vajzës që i pëlqente duke kërcyer në liqenin me krokodilë, por ky veprim i kushtoi shtrenjtë (Video)

Li De Pauv 18-vjeç ka pësuar lëndime të rënda trupore kur një krokodil e sulmoi në liqen, pasi ishte futur në ujë për një not relaksues gjatë natës, që ka mundur t’i kushtojë me jetë.Incidenti ka ndodhur në liqenin Johnstone në Australi, kurse i riu ka arritur t’i ikë dhëmbëve …

Lexo më tepër »

Rama përplaset ashpër me Eni Vasilin në emision: Kur të shoh ty më kujtohet një mashkull (Video)

“Stop, stop stop”…është përsëritur rreth 10 herë kjo fjalë nga kryeministri Edi Rama, duke ju drejtuar gazetares Eni Vasili. Ky ishte vetëm një nga momentet kur kreu i qeverisë i është drejtuar me nënqeshje dhe “urdhra” drejtueses së emisionit “Studio e hapur” në News 24.Teksa gazetarja e pyeste dhe kërkonte …

Lexo më tepër »

Tmerr në azilin e pleqve në Tiranë: Punonjësit rrahin plakun, ulërimat e tij të ngjethin mishin

Dhuna është një fenomen që haset mjaft shpesh në shoqërinë shqiptare. Populli ynë trim dhe liridashës prej kohësh nuk e kursen dorën ndaj femrave, fëmijëve e madje edhe moshave të thyera.Por që të paguash para dhe të të rrahin, është tmerr i vërtetë. Kështu një video shokuese ka mbërritur pranë …

Lexo më tepër »