Video – Page 2 – Origjinale

Video

Pamje rrëqethëse: Tentojnë ta rrëmbejnë fëmijën para syve të prindërve, babai i tij reagon shpejt (VIDEO)

Një video rrëqethëse është filmuar nga kamerat e sigurisë të instaluara brenda një restoranti në Johanesburg, ku shfaqet momenti i një tentim rrëmbimi të një fëmije, derisa prindërit e tij gjendeshin jo shumë larg tij. Familja e lumtur po qëndronte e ulur pranë një tavoline në restorant duke shijuar në …

Lexo më tepër »

Tension në emisionin ‘live’, Blendi Fevziu, Edi Ramës: Kujt i bërtet ti? (Video)

Tension në emisionin ‘live’, Blendi Fevziu, Edi Ramës: Kujt i bërtet ti? (Video) Kryeministri Edi Rama ka shfaqur momente nervozizmi gjatë emisionit të mbrëmjes “Opinion”, ku kreu i PS-së po përballet me gazetarë.Teksa po diskutohej bilanci i Qeverisë në këto katër vite në infrastrukturë, mes kryeministrit Edi Rama dhe gazetarit …

Lexo më tepër »
error: