Video – Page 20 – Origjinale

Video

Sherr mes vozitësve në autostradë, njëri nxjerr pistoletën – shihni reagimin e tjetrit! (Video)

640x360_MP4_3761536080415834134 by e-d21 Një sherr i paprecedentë ka ndodhur në SHBA, teksa dy drejtues nisën t’i bërtisnin njëri-tjetrit për një parakalim të gabuar. Videoja është bërë virale në rrjetet sociale, pasi drejtuesi që ka filmuar gjithçka ka nxjerrë një pistoletë dhe ia ka drejtuar tjetrit. Ky i fundit u frikësua …

Lexo më tepër »

“Dashnori” i gruas ia plas live të shoqit: Unë puth gjithë femrat kur burri s’është i zoti…(VIDEO)

Në studion e emisionit me zemër të hapur po zhvillohet nja ngjarje e pazakontë ku një burrë bashkë me vajzën e tij akuzon bashkëshorten (nënën) se ka lidhje jashtëmartesore me njerëz të tjerë. Gruaja Shqipe Karaj ka ardhur në studio e shoqëruar nga “i dashuri” i cili në lidhje drejtëpërdrejtë …

Lexo më tepër »

Momenti kur 4 djem ndalojnë vajzën me makinë luksoze, cfarë i ndodhi asaj për 40 sekonda do mbeteni pa fjalë(video)

E zhdukin per 40 sekonda, pengmarrje e frikshme by PanoramaVideo Ngjan si një skenar filmi, por në fakt e gjitha është realitet. Ky është momenti tronditës kur një grup prej katër meshkujsh marrin peng një vajzë në ditën me diell. Ngjarja ka ndodhur më 17 shkurt në një qytet të …

Lexo më tepër »
error: