Video

Gjarpëri gjigand i’a mbytë viçin, lopa tenton t’i hakmerret, shikoni çfarë ndodh më tej (Video)

Një gjarpër anakonda i kishte mbytur viçin kësaj lope. Lopa pas kësaj fillon të sulmojë gjarpërin anakonda nga zemërimi i saj. Lopa me instiktin e saj prej nëne e sulmon gjarpërin me kokë dhe me thundrat e saj të fuqishme, transmeton lajmi.net. Fermerët që ishin aty kishin tentuar të largonin …

Lexo më tepër »

Gjimnazistet i shkulin flokët njëra-tjetrës, nxënësit tjerë vetëm shikojnë (Video)

Gjimnazistet i shkulin flokët njëra-tjetrës, nxënësit tjerë vetëm shikojnë (Video) Në gjimnazin “Kolin Gjoka” të qytetit të Lezhës ka ndodhur një shërr mes vajzave . E vetmja që mundohej t’i ndante ishte sanitarja e gjimnazit, por që nuk kishte sukses, kurse të tjerët që ishin të pranishëm vetëm argëtoheshin dhe …

Lexo më tepër »

Këndoi këtë këngë për mikun e tij të ndjerë, Juria nuk mund t’i ndalojë lotët!!(video)

Këndoi këtë këngë për mikun e tij të ndjerë, Juria nuk mund t’i ndalojë lotët!!(video) Juria e X-Factor,gjithmone ka pasur lloje të ndryshme të performancave.Në mesin e atyre që kanë mahnitur jurinë, ka pasur edhe të atilla performanca prej të cilave juria është shkrirë së qeshuri Në performancat vetëm para …

Lexo më tepër »

Tufa e gjarpërinjve i afrohet për ta gllabëruar, ajo që ndodh është spektakolare(VIDEO)

Video e mëposhtme tregon momentin kur një tufë gjarpërinjsh organizojnë një sulm ndaj një iguane por nuk ia dalin me sukses. Iguana arrin të ikë në mënyrë spektakolare pavarësisht numrit të lartë të gjarpërinjve, që tentonin ta kapnin. Shihni si ia del iguana që t’i mbijetojë sulmit:/a.k/noa.al/ Shiko videon e …

Lexo më tepër »