Video

43 vjeçari shëtitë rrugëve dhe fiton 300 dollarë në ditë, këtë gjë mund ta bëni edhe ju – mësoni se si! (Video)

Raphio Stephany 43-vjeç, jeton si pak kush në botë – ai kërkon ari nëpër rrugët e New York-ut, dhe është interesant fakti se dinë ku të kërkojë arin dhe gurët e çmuar. Këtë gjë ai e bën duke kërkuar nëpër trotuaret e rrugëve të New York-ut, transmeton Telegrafi. Vetëm brenda …

Lexo më tepër »

Dikush nuk deshi të paguante parkingun, rrahje masive në mes të Prishtinës (Video)

Disa persona janë përleshur dje pasdite fizikisht përballë ambasadës së Zvicrës në Prishtinë. Kjo kishte ndodhur pasi që njëri nga pjesëmarrësit në ngjarje nuk donte që të paguante parkingun në rrugën “Adrian Krasniqi” përballë ambasadës jo larg stacionit të policisë në lagjen e Muhaxherëve. Në vendin e ngjarjes menjëherë kanë …

Lexo më tepër »