Video – Page 4 – Origjinale

Video

Peshkaqeni i rrallë dhe i rrezikshëm “Bishtdrapër” kapet në Dhërmi (Video)

Një specie e rrallë dhe e rrezikshme është kapur sot në ujërat e Jonit në zonën e Dhërmiut.Peshkaqeni“Bishtdrapër” që ka rënë në rrjetat e peshkatarëve është rreth 4 metër i gjatë dhe peshon 130 kilogramë.Sipas peshkatarëve “Bishtdrapëri” përbën rrezik për banorët ndërsa ky është i dyti që kapet në këto …

Lexo më tepër »

Të verbrit i bien paratë në mes të rrugës, s’do ta besoni si veprojnë shqiptarët me të!(video)

Disa të rinj në Prishtinë kanë bërë një eksperiment social për të treguar se sa të ndershëm janë shqiptarët dhe si veprojnë ata kur një të verbëri i bien paratë në rrugë.Ata krijojnë një skenë ku njëri është i verbër dhe kërkon t’i këmbejnë paratë, ndërsa tjetri luan rolin sikur …

Lexo më tepër »

Pa duar dhe me këmbë të çrregullta, arriti t’i bëjë publikun dhe jurinë të qajnë me performancën e saj!

Pa duar dhe me këmbë të çrregullta, arriti t’i bëjë publikun dhe jurinë të qajnë me performancën e saj! Është pa duar dhe me këmbë të çrregulluara.Por, ajo është në gjendje të luajë piano në mënyrë të mrekullueshme, por përveç kësaj, ajo mahniti të gjithë me zërin e saj!Ajo arriti …

Lexo më tepër »

Gjimnazistët nga Lushnja përjashtohen nga resorti grek, kënduan këngën ‘Kuq e Zi’ (Video)

Gjimnazistët e shkollës ’18 Tetori’ në Lushnje, njërës prej shkollave më të mëdha në këtë qytet, kanë udhëtuar drejt një resorti në Korfuz për të festuar përfundimin e vitit shkollor.Mes festimit me njëri-tjetrin ata kanë kërcyer dhe kënduar edhe këngën ‘Kuq e Zi’ një nga këngën më të njohura patriotike. …

Lexo më tepër »
error: