Video – Page 45 – Origjinale

Video

Momenti kur prezantuesja gris pa dashje posterin 150 mijë paund! Ja reagimi i saj… (VIDEO)

Në këtë video do të shini momentin kur prezantuesja e motit në emisionin “Good Morning Britain” gris pa dashje një poster shumë të rrallë. Siç shihet edhe në video, bashkëprezantuesit e saj dhe audienca mbeti e shokuar pasi ajo grisi aksidentalisht posterin që kishte vlerën e 150 mijë paundësh. 34-vjeçarja, …

Lexo më tepër »
error: