Video – Page 5 – Origjinale

Video

Shiheni çka bënte Erdogan derisa truprojat i tij rrahën protestuesit në SHBA (Video)

Është publikuar një video ku shihet presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan teksa shikon truprojet e tij duke sulmuar protestuesit kurdë edhe armenë, përpara rezidencës së ambasadorit turk në Uashington.Duket se Erdogan flet me truprojet e tij përpara se të nisë sulmi.Incidenti ka shkaktuar zemërim të madh në Shtetet e Bashkuara, …

Lexo më tepër »

Kur e përdor trurin asgjë nuk është e vështirë (Video Interesante)

Kur e perdor Trurin asgje nuk eshte e vështirë (Video Interesante) Disa simptome trupore janë shqetësuese. Pothuajse secili prej jush tashmë është ballafaquar me ndonjë shenjë paralajmëruese.Mirëpo, në rastet më të shpeshta fjala është për shkaktarët e parrezikshëm dhe më së shpeshti nuk ka arsye për t’u brengosur.Simptomat e çuditshme …

Lexo më tepër »

E mrekulIueshme/ I pastrehu përloti jurinë me zërin e tij! Çmendet publiku! (Video)

Shumë shpesh në garat për kendim degjojmë zëra të mrekulluëshëm, por si duket zeri i ketij djaloshi i befasoji jurinë, në X-Factor .Juria e X-Factor,gjithmone ka pasur lloje të ndryshme të performancave.Në mesin e atyre që kanë mahnitur jurinë, ka pasur edhe të atilla performanca prej të cilave juria është …

Lexo më tepër »
error: