Ballina / Lajme / Çfarë duhet t’u bëni këpucëve nëse këmbët ju rrinë të ftohta, do të shpëtoni

Çfarë duhet t’u bëni këpucëve nëse këmbët ju rrinë të ftohta, do të shpëtoni

Nëse në këto ditë të acarta nuk gjeni rehat me këpucët pasi ju rrinë këmbët e ftohta, tani mund ta zgjidhni këtë problem fare lehtë.

Mjafton të vendosi një mbështjellje alumini nën shollën e këpucëve dhe këmbët tuaja nuk do ta ndjejnë të ftohtin. Për më tepër shihni këtë video, e cila është parë nga më shumë se 2 milion shikues në Youtube.

Shikoni edhe

Edhe truprojat e Trumpit, pjesë e debateve: Çfarë arme po fsheh nën pallto – prapa duarve të rrejshme? (Foto)

Jo vetëm Donald Trump, po edhe njerëzit që e rrethojnë vazhdojnë të jetë në qendër …

Trump firmos urdhërin e parë si President, por shikojeni çka bën djali i tij (Video)

Donald Trump po nënshkruante urdhërin e tij të parë si president, por vëmendja e djalit …

error: