Ballina / Kuriozitete / Çfarë ndodhi kur ky njeri hapi një vrimë në akull?

Çfarë ndodhi kur ky njeri hapi një vrimë në akull?


Ekzistojnë shumë gjëra argëtuese që mund t’i bëni në natyrë, vetëm duhet të dilni dhe të dëshironi t’i bëni ato.
Në një video që është e postuar në YouTube, një burrë e bënë saktësisht këtë – ai argëtohet me natyrën.

Në videon e shfaqur më poshtë, do ta shihni se çfarë ndodhi kur një burrë hapi një vrimë me thikë në një akull, transmeton Gazeta Express.

Ai shkoi tek një flluskë prej metani, e krijuar nën akull në një liqen, dhe e ndezi atë.

Shikoni edhe

Nëse keni turp të pyesni… Përse vazhdimisht kam gazra?

Problemi yt është i pakëndshëm, mirëpo lajm i mirë që gazrat më së shpeshti tregojnë …

Nёse i dashuri yt ka kёtё hobi, ki kujdes!

Janё tё shumta arsyet prej tё cilave mund tё prishet njё lidhje. Mё katastrofikja ёshtё …

error: