Dafina Zeqiri fotografon trupit e djerësitur nga palestra

Këngëtarja Dafina Zeqiri e ka marrë me shumë seriozitet punën e palestrës.
Mirëpo edhe rezultatet janë të arritshme pasi ajo po ia del shumë mirë që gjithmonë të jetë në top formë, shkruan lajmi.net

Së fundmi Duffye e ka publikuar një imazh pas ushtrimeve me të cilin tregon se ka ushtruar vështirë dhe se është djersitur shumë.

Kujtojmë se ajo fansat i mbanë gjithmonë pranë vetes me publikimin e fotove nga përditshnmëria ndërsa të tillë ka shumë që e ndjekin./Lajmi.net/