Ballina / Lajme / E dhimbshme: Shihni si është ngrirë nga të ftohtit një qen në Drenicë (Video)

E dhimbshme: Shihni si është ngrirë nga të ftohtit një qen në Drenicë (Video)

Ky qen ka ngordhur i ngrirë në anësoret e rrugës në fshatin Dobroshefc të Drenasit.

Kjo ka ndodhur për shkak të temperaturave të ulëta dhe acarit që ka kapluar Kosovën, në tre ditët e fundit.

Shikoni edhe

Në rast të sulmit në zemër keni vetëm 10 sekonda kohë për të shpëtuar! Ja çfarë duhet të bëni (VIDEO)

Në këtë artikull do t’ju sugjerojmë disa këshilla të dobishme të cilat potencialisht mund t’ua …

Lindja e epokës së Trump ndan vendet e Ballkanit

Serbët e krahut të djathtë janë euforikë, ndërkohë që rumunët dhe boshnjakët të shqetësuar. Rreth …

error: