E fshiu e fshiu! Noizy publikoi foton nga plazhi, por fansat e “fëlliqin” keq: O katunar…[FOTO]

E shohim gjatë gjithë kohës te angazhuar me punë dhe me bizneset e tij, por jo çdo gjë është punë punë dhe vetëm punë.
Noizy ka shfrytëzuar fundjavën dhe kohën e mirë të ditëve të fundit për tu relaksuar në brigjet e bregdetit Jon. Mirëpo ai nuk ishte vetëm, por ne shoqërinë e modeles seksi Oriola Marashi dhe anëtarëve të tjerë të grupit OTR.
Kur çdo gjë duket “cool”, si shoqëria, ambienti, koha, nuk mund të mungojnë as fotot e shkrepura.
Për më shumë detaje kliko linkun më poshtë.

NOIZY