Ballina / ShowBiz / Edhe pse e tradhëtoi, Afërdita ende mban diçka nga ish-i dashuri (Foto)

Edhe pse e tradhëtoi, Afërdita ende mban diçka nga ish-i dashuri (Foto)

Ditët e fundit është përfolur shumë për një lidhje dashurie mes këngëtares Afërdita Dreshaj dhe Agon Amiga. Thuhej se të dy tradhtuan partnerët dhe u lidhen bashkë.

Kujtojmë se Afërdita nga i dashuri kishte marrë si dhuratë një Porche të cilën e mban ende, pavarësisht tradhtisë…

Ajo madje nuk ka hequr as fotot me te dashurin

Shikoni edhe

Bujar Qamili trulloset nga nudot e Iva Alikos, harron për çfarë ka ardhur në “Zonë e Lirë”

Këngëtarja Iva Aliko ka qenë sensacioni i mbrëmjes në këtë të premte të emisionin “Zonë …

FOTO/ Iva Aliko e nxjerr në shesh në transmetim LIVE…

Iva Aliko mbrëmjen e djeshme ndërsa ka folur për dy deputetët shqiptarë që nuk dihen nëse …

error: