Enca Haxhia: E marr për kompliment kur më thonë porno…

Pas publikimit të këngës së saj më të re, “Dua”, Enca u shfaq të shtunën mbrëma në “Prive”, ku rrëfeu edhe një herë të gjitha mëkatet e saj.
Pas shumë polemikave e komenteve negative me të cilat u shoqërua klipi për shkak të fabulës dhe rolit të këngëtares në të, ndër të tjera, Enca nuk harroi edhe t’u kthente përgjigje komentuesve dhe kritikëve, të cilët shpeshherë edhe e kanë krahasuar me një pornostare.

“Madje, madje, kur më thonë duhet të jesh pornostare, ky është alamet komplimenti”, – u shpreh Enca.