Ballina / ShowBiz / Ermal Mamaqi viziton Noizy-n në “burg”!(video)

Ermal Mamaqi viziton Noizy-n në “burg”!(video)

Këto ditë në mediat on line është përfolur shumë për arrestimin e reperit shqiptar Noizy, pasi u zbulua një video ku ai shihej teksa qëllonte në ajër me pistoletë. Por ditën e sotme mediat informuan se Noizy është liruar nga komisariati.

Shikoni edhe

Mediat e rajonit: Eni Koçi, biondja e ëmbël nga Shqipëria (Foto)

Eni Koçi është këngëtare dhe tekstshkruese shqiptare e muzikës pop, e lindur më 5 korrik …

Pse i dha fund lidhjes 6-vjeçare Pirro Çako? (Foto)

Çifti e bëri publike lidhjen në fund të vitit 2011, duke u shfaqur në publik …

error: