Ermali u kujton ish-in me këtë postim, shihni çfarë komenti bën Klaudia Pepa [FOTO]

Ermal Mamaqi si duket po u hap “plagë” edhe Elvanës e Florit si dhe Klaudia Pepës e Albi Nakos…

Së fundmi moderatori i njohur ka postuar një video të Elvana Gjatës teksa këndon një ndër këngët e saja më të reja nga albumi EP3, “Gjërat kanë ndryshuar”. Kjo këngë u përfol shumë se Gjata mund ta kishte dedikim për Flor Mumajesin dhe Mamaqi e përforcoi akoma më shumë postimin e tij.

“Shkruaj emrin e ishit… do i bëhet qefi”, shkruan Ermali dhe në këtë postim ka komentuar edhe balerina e njohur, Klaudia Pepa. Të gjithë jemi në dieni se ishi i saj është Albi Nako por Klaudia shkruan vetëm: “Heh”. Nuk ka nevojë të shprehet akoma më shumë pasi e kuptuam maft mirë./intv.al/