FOTO/ Pasi doli kënga e Botërorit me klip, Shikoni si e quan Noizy Era Istrefin,

Sot është publikuar me videoklip kënga zyrtare e Kampionatit Botëror “Rusia 2018”.

Kësaj radhe, ajo këndohet nga Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam.

LEXO EDHE:
FOTO/David dhe Victoria Beckham drejt ndarjes? Ja reagimi
“Live it Up”, titullohet projekti i cili do të dëgjohet gjatë gjithë kohës sa zgjat Kampionati Botëror.

Kenga e Boterorit 2018 @strefie Vazhdo të na bësh krenar E MADHE???? OooooOoooooOooo”, ka shkruar Noizy.

Kujtojmë që gjatë ditës së sotme, Era ka publikuar edhe singlin “Prisoner”.