Ballina / ShowBiz / Fshihet nga YouTube kënga e re e Majk – dëgjojeni këtu (Video)

Fshihet nga YouTube kënga e re e Majk – dëgjojeni këtu (Video)


Majk- Vete Zemren 2016 by edward-gashi
Eshtë fshirë nga YouTube kënga e re e Majk, “Vete Zemrën” e që ishte versioni fillëstar i këngës “BonBon” nga Era Istrefi.

Kënga është kërkuar që të largohet nga rrjetet sociale pasi që nuk ishte version i realizuar zyrtarisht.
Megjithatë ky projekt u prit shumë mirë nga fansat e reperit dhe publiku në përgjithësi që kërkuan ta kenë këtë version ende për dëgjim.
Por, kjo nuk ishte e mundur pasi që kënga u largua nga YouTube.

Shikoni edhe

Mediat e rajonit: Eni Koçi, biondja e ëmbël nga Shqipëria (Foto)

Eni Koçi është këngëtare dhe tekstshkruese shqiptare e muzikës pop, e lindur më 5 korrik …

Pse i dha fund lidhjes 6-vjeçare Pirro Çako? (Foto)

Çifti e bëri publike lidhjen në fund të vitit 2011, duke u shfaqur në publik …

3 Komente

  1. o teper kong e mir mos e fshini se tepe e qart. love Majkk <3

  2. Majkiii <3 kanga ma e mira n2016. tllowi Majk <3

error: