Ja foto e Alesia Noka-s që Faton Shoshi e publikoi dhe fshiu menjëherë

Ish-menaxheri i këngëtares Era Istrefi, Faton Shoshi ka ngjallur reagime me një postim të fundit të hedhur në Instagram.
Në foton e postuar të cilës ia ka vënë edhe një zemër shihet model Alesia Noka, shkruan lajmi.net

Dyshimet se ai po flirton me këtë të fundit erdhën në momentin e parë që ai e publikoi foton me mbishkrim të tillë, por u shtuan akoma më shumë kur ai e fshiu foton.

Pas ndarjes së fundit Fatoni po deklarohet ‘single’ ani pse kemi rastin t’a shohim me shumë vajza seksi përkrah./Lajmi.net/