Ballina / Sport / Ja kush janë futbollistët më të shpejtë në botë! Nuk do ta besoni kush e mban pozitën e parë!

Ja kush janë futbollistët më të shpejtë në botë! Nuk do ta besoni kush e mban pozitën e parë!

Shikoni edhe

Ekskluzive: Kopja shqiptare e Ibras flet për ndodhinë interesante që i ngjau me sigurimin në Old Trafford, interesimin e mediave dhe idhullin e tij (Foto)

Ahmet Murina duke pritur takimin mes Man Utd dhe Liverpoolit në shkallët e Old Traffordit. …

Dëshironi të fitoni para, luani këto ndeshje në fundjavë

Këtë fundjavë do të zhvillohen ndeshjet në ligat më të mëdha evropiane në futboll. Gjatë …

error: