Ja maska që ELEMINON cdo NJOLLE & SHENJË nga fytyra juaj…

Kjo maskë përdoret në sallone bukurie dhe është përdorur vite më parë për trajitimin e njollave të lëkurës.

Njollat si :

Njollat nga dielli,shenjat e akneve,largon puçrat, rigjeneron dhe freskon lekurën.

Gjithçka qe ju duhet është:

1 e bardhë veze

4 lugë mjaltë

Mjalti është rihkenerues i fuqishem dhe antibakterial ndërsa veza pastruese dhe ndihmon në heqjen e shenjave.

Së bashku ato bëjnë një mrekulli për lëkurën.

Perziejini mirë dhe aplikojeni në lëkurë.

Lëreni të veproj për 20 minuta dhe më pas lajeni fytyren si zakonisht.

Nëse keni vërtetë shumë akne, kësaj mase mund ti shtoni 2 pika lëng limoni të freskët.

Rezulatet janë të shkelqyera. Provojeni!/zeri