Ballina / Jetë dhe Stil / Ja si po e përjeton Ermal Mamaqi borën e parë në Tiranë (VIDEO)

Ja si po e përjeton Ermal Mamaqi borën e parë në Tiranë (VIDEO)

Ermal Mamaqi tashmë njihet për humorin e tij.

Në mesin e shumë vip-ave shqiptarë, patjetër që nuk do të mungonte as emocioni i Ermalit rreth reshjeve të borës së parë në Tiranë.

Në Instagram ai ka publikuar një video ku shihet vet Ermali duke thënë me humor se bora po bie vetëm tek Tv Klan, ndërsa tek televizonet tjera jo./sovrani.info

Shikoni edhe

Të jetosh me peisazhin përrallor: Shtëpia e ëndrrave! (Foto)

Në malin me pisha që ndodhet në pjesën veriore të Suedisë, është ndërtuar një shtëpi …

Çiftet mund të qëndrojnë “falas” në këtë ishull, nëse i plotësojnë disa kushte “specifike” (Foto)

Të gjitha çiftet që planifikojnë të paketojnë valixhet, të nisen në një vend ku janë …

error: