Ballina / ShowBiz / Jamie Foxx flet për herë të parë pas ‘rrahjes’ në një restorant në Hollywood (Video)

Jamie Foxx flet për herë të parë pas ‘rrahjes’ në një restorant në Hollywood (Video)

 

Jamie Foxx ka folur për herë të parë pas raporteve se ishte përfshirë në një rrahje.

Aktori 49-vjeçar është fjalosur me një person në restorantin Calif të Hollywoodit të Los Angelesit.

Sipas TMZ, një person shkoi në tavolinën e aktorit duke u ankuar se po flasin me zë të lartë, transmeton Telegrafi.

Por, gjithë këto i ka hedhur poshtë vet aktori duke thënë se nuk ka asgjë të vërtetë.

“Unë e di se keni dëgjuar për këtë një fjalosje dhe keni parë një video, pro asgjë nuk të vërtetë”, tha Foxx.

Shikoni edhe

Mediat e rajonit: Eni Koçi, biondja e ëmbël nga Shqipëria (Foto)

Eni Koçi është këngëtare dhe tekstshkruese shqiptare e muzikës pop, e lindur më 5 korrik …

Pse i dha fund lidhjes 6-vjeçare Pirro Çako? (Foto)

Çifti e bëri publike lidhjen në fund të vitit 2011, duke u shfaqur në publik …

error: