JONA

Ajo është në lidhje me biznesmenin Frenkli Ymeri dhe dyshja përflitet se do të kurorëzojnë marrëdhënien e tyre në martesë në qershor të këtij viti. Por një lajm akoma më i bukur vjen nga burime për gazetën shqiptare, të cilët bëjnë me dije që Jona është në një pritje të ëmbël dhe se tashmë është katër muajshe. Sa bukur! Por tani presim edhe konfirmimin e Jonës që t’ja bëjë ‘boom’ interneti./intv.al/