Ballina / Jetë dhe Stil / Keni të ftohtë tek këmbët? Shikojeni këtë video dhe i thoni lamtumirë të ftohtit!

Keni të ftohtë tek këmbët? Shikojeni këtë video dhe i thoni lamtumirë të ftohtit!


Sa do të kemi këpucë të përsosura për dimër, ndonjëherë, sidomos kur temperatura është 20 gradë nën zero, i ftohti depërton nën këmbët tona.
Kjo video do t’ju tregojë një truk të thjeshtë se si t’i thoni lamtumirë të ftohtit teksa ecni nëpër dëborë, transmeton TetovaSot.
E gjitha që ju duhet është një folij prej alumini, ndërsa pjesën tjetër shikojeni në videon e mëposhtme.

Shikoni edhe

Të jetosh me peisazhin përrallor: Shtëpia e ëndrrave! (Foto)

Në malin me pisha që ndodhet në pjesën veriore të Suedisë, është ndërtuar një shtëpi …

Çiftet mund të qëndrojnë “falas” në këtë ishull, nëse i plotësojnë disa kushte “specifike” (Foto)

Të gjitha çiftet që planifikojnë të paketojnë valixhet, të nisen në një vend ku janë …

error: