Ballina / Sport / Kështu e festoi Ronaldo Vitin e Ri me të dashurën seksi (Video)

Kështu e festoi Ronaldo Vitin e Ri me të dashurën seksi (Video)


Cristiano Ronaldo ka festuar Vitin e Ri në Portugali
Ylli i Real Madridit ishte në shoqëri të shokëve dhe të afërmeve të tij si dhe të dashurës, Georgina Rodríguez.

Portugezi kishte për çfarë të festonte, pas një viti të suksesshëm si në aspektin ekipor, po ashtu edhe në atë individual – ku qershia mbi torte ishte Topi i Katërt i Artë në karrierë. /Express/

Shikoni edhe

Ekskluzive: Kopja shqiptare e Ibras flet për ndodhinë interesante që i ngjau me sigurimin në Old Trafford, interesimin e mediave dhe idhullin e tij (Foto)

Ahmet Murina duke pritur takimin mes Man Utd dhe Liverpoolit në shkallët e Old Traffordit. …

Dëshironi të fitoni para, luani këto ndeshje në fundjavë

Këtë fundjavë do të zhvillohen ndeshjet në ligat më të mëdha evropiane në futboll. Gjatë …

error: