Ballina / Sport / Këto janë 13 femrat e Cristiano Ronaldos që nga ndarja me Irina Shayk! (Foto)
Cristiano Ronaldo unveils debut fragrence - 'Cristiano Ronaldo Legacy', hosting global launch party in Madrid

Këto janë 13 femrat e Cristiano Ronaldos që nga ndarja me Irina Shayk! (Foto)

Cristiano Ronaldo ka qenë në lidhje me 13 femra para se të bëjë publike lidhjen me Georgina Rodriguez

Që nga ndarja me Irina Shayk, Cristiano Ronaldo ka qenë në lidhje me shumë femra, por sipas “Diario Deportivo Más”, askush nuk ka menduar se portugezi ka pasur më shumë se 10 femra brenda një viti, transmeton Gazeta Express.

E vërteta është se portugezi ka qenë në lidhje me 13 femra para lidhjes serioze me Georgina Rodriguez. “Diario Deportivo Más”, ka publikuar disa prej femrave me të cilat ka qenë portugezi në lidhje vitin që lamë pas. /Express/

Shikoni edhe

Ekskluzive: Kopja shqiptare e Ibras flet për ndodhinë interesante që i ngjau me sigurimin në Old Trafford, interesimin e mediave dhe idhullin e tij (Foto)

Ahmet Murina duke pritur takimin mes Man Utd dhe Liverpoolit në shkallët e Old Traffordit. …

Dëshironi të fitoni para, luani këto ndeshje në fundjavë

Këtë fundjavë do të zhvillohen ndeshjet në ligat më të mëdha evropiane në futboll. Gjatë …

error: