Ballina / Sport / Kjo është shtëpia luksoze e vëllezërve Xhaka!

Kjo është shtëpia luksoze e vëllezërve Xhaka!

Vëllezërit e talentuar në futboll Taulant dhe Granit Xhaka, kanë marrë pushimet dhe festat e fundvitit po i kalojnë në shtëpinë e tyre në Zvicër, nën ngrohtësinë familjare.

Përmes disa postimeve në Instagram, futbollistët e njohur ku njëri luan për Zvicrën dhe tjetri për Shqipërinë, po kalojnë momente të bukura bashkë.

Ajo që bie në sy në fotot e postuara është edhe shtëpia e tyre luksoze.

Shikoni edhe

Ekskluzive: Kopja shqiptare e Ibras flet për ndodhinë interesante që i ngjau me sigurimin në Old Trafford, interesimin e mediave dhe idhullin e tij (Foto)

Ahmet Murina duke pritur takimin mes Man Utd dhe Liverpoolit në shkallët e Old Traffordit. …

Dëshironi të fitoni para, luani këto ndeshje në fundjavë

Këtë fundjavë do të zhvillohen ndeshjet në ligat më të mëdha evropiane në futboll. Gjatë …

error: