Ballina / Lajme / Kjo grua hëngri çdo ditë nga 2 kg rërë: Shikoni çfarë ndodhi me të (VIDEO)

Kjo grua hëngri çdo ditë nga 2 kg rërë: Shikoni çfarë ndodhi me të (VIDEO)

Gruaja e moshuar nga Varanasi, India, thotë se për çdo ditë nga mosha 15 vjeçar ka ngrënë nga 2 kilogram në ditë.
78 vjeçarja Kusma Vati pretendon se ka plakje të bukur në sajë të faktit se ka ngrënë çdo ditë nga dy kilogram rërë.
Ajo gjithashtu nxjerr betonin nga shtëpia e tij dhe e kafshon, transmeton TetovaSot.
Kur ishte 15 vjeçare filloi të hajë rërë fillimisht kishte probleme të stomakut, por tani thotë se asgjë nuk i mungon.
“Stomaku nuk më dhembë, dhëmbët e mi janë të shkëlqyeshme dhe shumë të fuqishme, dhe në spital nuk shkoj asnjëherë”

Shikoni edhe

Në rast të sulmit në zemër keni vetëm 10 sekonda kohë për të shpëtuar! Ja çfarë duhet të bëni (VIDEO)

Në këtë artikull do t’ju sugjerojmë disa këshilla të dobishme të cilat potencialisht mund t’ua …

Lindja e epokës së Trump ndan vendet e Ballkanit

Serbët e krahut të djathtë janë euforikë, ndërkohë që rumunët dhe boshnjakët të shqetësuar. Rreth …

error: