Komentuesit shajnë Lori Hoxhën, reagimi i Vis Bajraktarit është i adhurueshëm

Ata janë prej vitesh në një lidhje dashurie, por kanë zgjedhur ta mbajnë raportin e tyre larg vëmendjes së medias.
Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari janë një nga çiftet më të dashur të publikut shqiptar. Fansave prej kohësh ju mungojnë foto e tyre së bashkur. Në një foto të publikuar në Instagramin e tij, dikush ka ofenduar Lorin. Por reagimi i Visit është i denjë për një djalë të dashuruar.
LEXO EDHE
Kush e mashtroi keq Lori Hoxhën?
“Je gjithë ky çun, nuk e di si e ke lidhur jetën me Lorin, ajo nuk bën!”-i ka shkruar një komentues Visit.
“Ajo është perëndeshë!”- i ëhstë kthyer Visi komentuesit shoqëruar me një emoji që nënkupton se duhej ta qepte gojën! /Gazeta Express/