Ky përshkrim i Getit? Tenton t’i thumboj anëtarët e ‘Babastars’

Getoar Selimi cilësohet të jetë njëri ndër reperët më të kërkuar dhe më ‘in’ të estradës, shkruan Gazeta Blic.Që nga fillimi i karrierës, ai ka qenë i pranishëm në grupin ‘Babastars’, me reperë të njohur e mjaft të suksesshëm. Por, që siç duket raportet e tyre nuk janë edhe aq të mira.

Reperi kosovar është martuar me prezantuesen Marina Vjollca në shtator të këtij viti, dasma e të cilëve bëri bujë të madhe në shtypin rozë. Ata madje nuk kanë të ndalur jetën luksoze, e së fundmi destinacionin e radhës e kanë Zvicrrën.Në imazhin e fundit që ka publikuar në llogarinë e tij ‘Instagram’ së bashku me Marinën ai lë një mbishkrim duke i thumbuar miqtë e tij.Më poshtë shikoni fotografinë. ‘Nganjëherë dosti i vërtetë në ekipin tuaj është femra jote’ – është mbishkrimi që ka bërë Geti.

Ndryshe, në projekte dhe mbrëmje është ndër më të kërkuarit në treg. Kënga e fundit që ka publikuar është ‘Birthday’, që është prit mjaft mirë nga publiku. /©GazetaBlic./

Sometimes the realest nigga on your team is your girl !

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on