La atë që e donte për djalin me lekë, ai e demaskon vajzën. I publikon mesazhet! (Foto)

Historitë e vërteta të dashurisë janë të rralla. Jo gjithmonë të dy dashurojnë apo bëjnë cdo gjë për të.

Një histori nga Pogradeci është rrëfyer nga një djalë, i cili shprehet shumë i zhëgnjyer. Ai tregon se vajza që shumë e donte, e la atë për një tjetër që kishte shumë para, gjë që ia kishte fiksuar motra.
Djali ka rrëfyer se ata kalonin shumë kohë bashkë duke biseduar për muaj të tërë kur një ditë të bukur motra e vajzës zbuloi gjithçka dhe i mbushi asaj mendjen të ndaheshin. Mënyra e të folurit të vajzës ndryshon nga 5 fotot e para në krahasim me 3 të fundit në mënyrë drastike.

Kliko per me shume info
Ai ka një mesazh: Pershendetje JOQ. Femrat bejne gjithmone sikur jane engjej, kur ndahen nga ndonje i dashur fillojne me postime ne FB qe te mallëngjejnë.
‘’Flisja ne kamer me nje goce dhe i vjen e motra ne shtepi sapo i thote per nje cun qe ma merr mendja se do kete patur ndonje portofol te mbushur mire, me tha keto tek 3 fotot e fundit. Si mund ti quajme keto goca? Ajo tani eshte gati per fejese dhe nuk dua qe ta pesoje dhe ai si un.
Ai mendon se ajo e do me te vertete vetem se ka vendos inicialin e tij ne Insta, por i them kete: Dikur Insta i saj kishte emrin tim.
5 fotot e para ishin pjese e bisedes qe kemi bere para se e motra ti tregonte per ate cunin qe eshte duke u fejuar, sapo e motra i tregoi filloi me ato me poshtë.
I kam fshire letrat e dashurisë se nuk doja qe ti lexonin te tjerë.
Thjesht i kerkoja qe te kthehej me mua. Kishim shume kohe bashke kalonim shume kohe duke fol bashke mbi 5 ore ne dite ne kamera, me msg mund te them 15 ore.
Ne u ndamë me 23 prill ne darke. Fillimisht me tha do iki ne Itali, u ndame si me mirëkuptim, thame qe do ngeleshim shoke dhe qe ti shkruanim ndonjehere njeri tjetrit si je. Por ne mengjes me kishte bllokuar msg, nuk i shkruaja dot.
Mesazhi im eshte ky: Mos krijo pershtypje per askend nga pamja e jashtme, me mire krijoji ne hijen qe krijon dielli sepse atje jane shume te njejte te gjithë.’’