Ledioni ka ditëlindjen, Lori e uron me një dedikim special ndërsa moderatori ngacmon Sarën me këtë koment…[FOTO]

Dita e sotme është e gëzueshme për moderatorin Ledion Liço, pasi ai feston 32-vjetorin.

Në urimet e shumta që mund të ketë marrë, nuk ka munguar edhe ai i kunatës së tij, Lori Hoxha, e cila ka postuar në Instagram dhe një urim për Ledionin.

“Gëzuar ditëlindjen këtij shpirtit të bukur, faleminderit që më ke mësuar si të jem vetvetja, faleminderit që ma ke bërë motrën të lumtur dhe faleminderit për vogëlushin London”, shkruan Lori në postimin e saj.

Nga ana tjetër, Ledioni ka vendosur të lëri një koment pikant, duke i bërë tag bashkëshortes së tij Sara, duke i thënë që ka ndikuar në përmasat e Lorit në foto.

Edhe 100 Ledion! /intv.al/