Ballina / Lajme / Lind foshnja me dy koka, publikohen pamjet disa minuta pas lindjes (VIDEO)

Lind foshnja me dy koka, publikohen pamjet disa minuta pas lindjes (VIDEO)

Lindja e një foshnje me dy koka është konfirmuar zyrtarisht, pasi pamjet e të porsalindurit janë publikuar në rrjetet sociale.
Në video shihet foshnja mashkull i porsalindur me dy koka duke qarë, transmeton TetovaSot.

Videoja tregonte vetëm një fëmijë të lindur me dy koka.

Mjekët kanë refuzuar të japin më shumë hollësi në lidhje me lindjen e fëmijës, por vetëm e konfirmuan se nëna është në gjendje të qëndrueshme dhe se fëmijët do të mbahen në mbikqyrje të vazhdueshme.

Bëhet fjalë për një lloj të binjakëve siamez.

Foshnja me këtë çrregullim të tillë të vështirë ka lindur në një spital në Meksikë.

Shikoni edhe

Në rast të sulmit në zemër keni vetëm 10 sekonda kohë për të shpëtuar! Ja çfarë duhet të bëni (VIDEO)

Në këtë artikull do t’ju sugjerojmë disa këshilla të dobishme të cilat potencialisht mund t’ua …

Lindja e epokës së Trump ndan vendet e Ballkanit

Serbët e krahut të djathtë janë euforikë, ndërkohë që rumunët dhe boshnjakët të shqetësuar. Rreth …

error: