LUANA

Moderatorja seksi ka publikuar një foto me një filter Snapchati si ëngjëll dhe komenti i Krenarit është më i bukuri që mund të lexonim!

“Nuk mund të ketë më bukur se kaq. Ëmbëlsia ime”, i shkruan Krenari në foto, por Luana nuk ia ka kthyer ende.