Ballina / Video / Lufte apo nderrimi i viteve: Fishekzjarrë dhe kallashnikovë, ja si festohej viti i ri në ’97 ne Shqiperi

Lufte apo nderrimi i viteve: Fishekzjarrë dhe kallashnikovë, ja si festohej viti i ri në ’97 ne Shqiperi


Festa e vitit te ri ne 1997

Shikoni edhe

U zgjuan nga gjumi pasi dëgjuan zhurma të çuditshme, dikush shëtitej brenda shtëpisë…(Video)

Shikoni reagimin e Obamas derisa Trump kritikonte punën e tij (VIDEO)

Presidenti Barack Obama nuk e ka fshehur përbuzjen e tij derisa Presidenti Donald Trump e …

error: